title

Osoba sprzątająca

Powiatowy Urząd Pracy w Raciborzu
Miejsce pracy: Racibórz
Numer: StPr/21/0427
OBOWIĄZKI:
Sprzątanie klatek wspólnot mieszkaniowych
Miejsce pracy:

Racibórz

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 18,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Raciborzu

Zobacz podobne oferty

Powiatowy Urząd Pracy w Częstochowie

Technik administracji

Lokalizacja: śląskie / Częstochowa

Dodane: wczoraj
Technik administracji Wymagania konieczne: Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak Wykształcenie: średnie...

Powiatowy Urząd Pracy w Zawierciu

Szef kuchni (kuchmistrz)

Lokalizacja: śląskie / Morsko

przygotowywanie posiłków według ustalonego menu, robienie zamówień, kierowanie zespołem na kuchni, współpraca z innymi działami Wymagania konieczne:...

Powiatowy Urząd Pracy w Siemianowicach Śląskich

Magazynier

Lokalizacja: śląskie / Katowice

Prace magazynowe: załadunki i rozładunki towaru oraz kompletowanie asortymentu. Możliwość przeszkolenia. Praca w systemie dwuzmianowym w godz. 6.00-14.00 oraz...