title

Pakowacz ręczny

Powiatowy Urząd Pracy w Tychach
Miejsce pracy: Tychy
Numer: StPr/20/1033
OBOWIĄZKI:
Utrzymanie ciągłości i jakości procesu kompletacji
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak

Wymagania inne:

Praca wykonywana za zleceniu może rozpocząć się lub zakończyć w godzinach nocnych 1-4 w nocy. Pracownik zostaje powiadomiony o dokładnej godzinie rozpoczęcia i zakończenia zlecenia telefonicznie około 2 godzin przed jego rozpoczęciem. Praca ciężka, preferowana tężyzna fizyczna.

Miejsce pracy:

Tychy

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 17 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Tychach