title

Pakowacz ręczny

Powiatowy Urząd Pracy w Katowicach
Miejsce pracy: Katowice
Numer: StPr/20/2445
OBOWIĄZKI:
- Pakowanie ciastek, oklejanie opakowań, przenoszenie kartonów.- Zlecenie wykonywane w godzinach: 6:00-14:00, 14:00-22:00, 22:00-6:00. Zlecenie wykonywane również w godzinach nocnych.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe, brak
Uprawnienia: Zdolności manualne
Uprawnienia: Chęć do pracy

Wymagania inne:

Doświadczenie zawodowe NIE jest wymagane.

Miejsce pracy:

Katowice

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 18,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Katowicach