title

Pakowacz ręczny

Powiatowy Urząd Pracy w Będzinie
Miejsce pracy: Sarnów
Numer: StPr/20/0965
OBOWIĄZKI:

Kompletowanie i przygotowanie towarów do wysyłki, zajmowanie się zabezpieczeniem towarów przed uszkodzeniem w trakcie transportu do odbioru. Praca na umowę zlecenie. Praca w systemie jednozmianowym w godzinach od 6:00 do 14:00. Praca na terenie Sarnowa.

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Uprawnienia: zdolności manualne

Wymagania inne:

- obsługiwanie urządzeń do pakowania towarów, - dokonywanie kontroli jakości towaru przed przygotowaniem do wysyłki, - doświadczenie mile widziane,

Miejsce pracy:

Sarnów

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 2 720 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Będzinie