title

Pakowacz ręczny

Powiatowy Urząd Pracy w Katowicach
Pakowacz ręczny
Miejsce pracy: Katowice
Numer: StPr/22/3072
OBOWIĄZKI:
- Pakowanie lub opakowywanie wyrobu, zabezpieczanie go i przygotowanie do transportu.- Miejsce wykonywania pracy: Siedziba firmy Katowice oraz teren całej Polski według zleceń.- Godziny pacy zgodnie ze zleceniem.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Miejsce pracy:

Katowice


Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług


Wynagrodzenie brutto:

od 19,7 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Katowicach

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

Powiatowy Urząd Pracy w Piekarach Śląskich

Pakowacz ręczny

Lokalizacja: śląskie / Piekary Śląskie

Dodane: 2022-11-21
Pakowanie wyrobów gotowych (wyroby ciastkarskie) Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Wymagania inne: brak

Urząd Pracy Powiatu Krakowskiego

Pakowacz ręczny

Lokalizacja: śląskie / Katowice

Dodane: 2022-11-16
Czynności pomocniczne na magazynie

Młodzieżowe Biuro Pracy Katowice

Pracownik produkcji - pakowacz

Lokalizacja: śląskie / Siemianowice Śląskie

Dodane: 2022-11-14
* pakowanie i oklejanie produkowanego asortymentu; * kontrola jakości; * wypełnianie prostych raportów co-packingowych.