title

Pakowacz ręczny

Powiatowy Urząd Pracy w Raciborzu
Pakowacz ręczny
Miejsce pracy: Racibórz
Numer: StPr/20/1194
OBOWIĄZKI:
Produkcja kakao, czekolady i wyrobów cukierniczych
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak


Wymagania inne:

książeczka zdrowia, dobra koordynacja wzrokowo-ruchowa, 2 miesiące doświadczenia na danym stanowisku, zdolności manualne

Miejsce pracy:

Racibórz


Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług


Wynagrodzenie brutto:

od 18,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Raciborzu

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

Powiatowy Urząd Pracy w Katowicach

Pakowacz

Lokalizacja: śląskie / Katowice

Dodane: wczoraj
- Pakowanie produktów spożywczych przy linii produkcyjnej, kontrola jakości opakowań gotowego produktu, sortowanie i układanie gotowego produktu na palety....

Powiatowy Urząd Pracy w Katowicach

Pakowacz

Lokalizacja: śląskie / Katowice

Dodane: wczoraj
- Pakowanie produktów spożywczych przy linii produkcyjnej, kontrola jakości opakowań gotowego produktu, sortowanie i układanie gotowego produktu na palety....

Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowskich Górach

Pakowacz ręczny

Lokalizacja: śląskie / Miasteczko Śląskie

Dodane: wczoraj
pakowanie ręczne gotowych towarówWymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak