title

Pakowacz ręczny/pakowacz

Powiatowy Urząd Pracy w Mysłowicach
Pakowacz ręczny/pakowacz
Miejsce pracy: Mysłowice
Numer: StPr/21/0416
OBOWIĄZKI:

przygotowanie i pakowanie zamówień do wysyłki

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak


Wymagania inne:

dokładność, sumienność, umiejętność pracy w zespole

Miejsce pracy:

Mysłowice


Rodzaj umowy:

Nie dotyczy


Wynagrodzenie brutto:

1 489 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Mysłowicach

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

Powiatowy Urząd Pracy w Częstochowie

Pakowacz

Lokalizacja: śląskie / Rudniki

Dodane: 2021-09-20
Odpowiedzialność za jakość spakowanego makaronu; praca przy paletowaniu makaronu; wykonywanie procesu pakowania zgodnie z dokumentacją techniczną. Wymagania...

Powiatowy Urząd Pracy w Katowicach

Pakowacz

Lokalizacja: śląskie / Katowice

Dodane: 2021-09-20
- Pakowanie produktów spożywczych przy linii produkcyjnej, kontrola jakości opakowań gotowego produktu, sortowanie i układanie gotowego produktu na palety....

Powiatowy Urząd Pracy w Katowicach

Pakowacz

Lokalizacja: śląskie / Katowice

Dodane: 2021-09-20
- Pakowanie produktów spożywczych przy linii produkcyjnej, kontrola jakości opakowań gotowego produktu, sortowanie i układanie gotowego produktu na palety....