title

Pakowacz

Powiatowy Urząd Pracy w Tychach
Pakowacz
Miejsce pracy: Bieruń
Numer: StPr/20/1083
OBOWIĄZKI:
pakowanie produktów przy linii produkcyjnej
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak
Uprawnienia: książeczka sanepidowska

Wymagania inne:

książeczka sanepidowska, Motywacja i chęć do pracy. Brak przeciwskazań zdrowotnych do dźwigania ciężarów do 30 kg. Brak przeciwskazań zdrowotnych do pracy w pozycji stojącej. Brak przeciwskazań do pracy w hałasie do (82 dBA). Gotowość i chęć pracy w systemie dwuzmianowym.

Miejsce pracy:

Bieruń

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 600 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Tychach