title

Pakowacz

Powiatowy Urząd Pracy w Żorach
Pakowacz
Miejsce pracy: Żory
Numer: StPr/21/0845
OBOWIĄZKI:
pakowanie, oklejanie, zwijanie dywanów, przygotowanie do wysyłki
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak


Wymagania inne:

OFERTA W RAMACH PROJEKTU: RPO WSL

Miejsce pracy:

Żory


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 3 010 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Żorach

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

Powiatowy Urząd Pracy w Żorach

Pakowacz

Lokalizacja: śląskie / Żory

Dodane: 2022-01-05
pakowanie, oklejanie, zwijanie dywanów, przygotowanie do wysyłki Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak Wymagania inne: OFERTA W...

Powiatowy Urząd Pracy w Tychach

Pakowacz

Lokalizacja: śląskie / Bieruń

Dodane: 2021-12-27
Rozpakowywanie, pakowanie, towarów do opakowań zbiorczych; układanie wyrobów na paletach; kompletowanie i przygotowywanie towarów do wysyłki. Wymagania...

Powiatowy Urząd Pracy w Piekarach Śląskich

Pakowacz ręczny

Lokalizacja: śląskie / Piekary Śląskie

Dodane: 2021-12-23
Pakowanie wyrobów gotowych (wyroby ciastkarskie) Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak