title

Pakowacz

Powiatowy Urząd Pracy w Rudzie Śląskiej
Pakowacz
Miejsce pracy: Ruda Śląska
Numer: StPr/22/0357
OBOWIĄZKI:

zadania: nauka pracy polegającej na wykładaniu wyprasek na taśmę transporterową, pakowaniu ciastek przy taśmie produkcyjnej, napełnianiu produktami cukierniczymi puszek lub wyprasek, pakowanie do kartonów zbiorczych, układanie produktów na palety Oferta stażu dla osób bezrobotnych zarejestrowanych w PUP Ruda Śląska

WARUNKI PRACY:

Wymagania inne:

praca na II zmiany I zmiana 6.00-14.00 II zmiana 14.00-22.00 pora nocna u Pracodawcy 22.00-06.00 czyli czas pracy na stażu nie obejmuje pory nocnej wykształcenie minimum podstawowe aktulana książeczka sanepidowska - mile widziana gwarancja zatrudnienia dla wszystkich

Miejsce pracy:

Ruda Śląska

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 489 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Rudzie Śląskiej