title

Pakowacz

Powiatowy Urząd Pracy w Rudzie Śląskiej
Pakowacz
Miejsce pracy: Ruda Śląska
Numer: StPr/22/0359
OBOWIĄZKI:

zadania: wykładanie wyprasek na taśmę transporterową, pakowanie ciastek przy taśmie produkcyjnej, napełnianie produktami cukierniczymi puszek i wyprasek, pakowanie kartonów zbiorczych, układanie produktów na palety, dbałość o utrzymanie właściwej wagi kontrolnej

Miejsce pracy:

Ruda Śląska

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 010 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Rudzie Śląskiej

Zobacz podobne oferty

Powiatowy Urząd Pracy w Katowicach

Pracownik upraw pod osłonami - pakowacz

Lokalizacja: śląskie / Katowice

Dodane: wczoraj
- Pakowanie towaru, kompletowanie towaru do wysyłki, zabezpieczanie towaru przed uszkodzeniem w transporcie do odbiorcy, obrywanie liści, pędów, nasadzanie,...

Powiatowy Urząd Pracy w Gliwicach

Pakowacz ręczny

Lokalizacja: śląskie / Gliwice

Dodane: 2022-05-26
Oferta z Prac Interwencyjnych dla osób bezrobotnych zarejestrowanych w tut. Urzędzie - Projekt Szansa na sukcesWykształcenie zawodowe, doświadczenie: brak...

Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowskich Górach

Lokalizacja: śląskie / Miasteczko Śląskie

Dodane: 2022-05-25
Pakowanie ręczne gotowych towarów Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak