title

Pakowacz

Powiatowy Urząd Pracy w Piekarach Śląskich
Pakowacz
Miejsce pracy: Piekary Śląskie
Numer: StPr/22/0446
OBOWIĄZKI:
- PAKOWANIE- PRACE POMOCNICZE NA PRODUKCJI- PRACE PORZĄDKOWE- PRACE MAGAZYNOWE
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
Uprawnienia: książeczka sanepidowska

Wymagania inne:

Wymagania: badania sanitarno-epidemilogiczne, orzeczenie do celów sanitarno-epidemilogicznych, dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym, sprawność fizyczna

Miejsce pracy:

Piekary Śląskie

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 1 654,8 do 1 654,8 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Piekarach Śląskich