title

Payroll Specialist

Manpower (Agencja zatrudnienia nr 412) to globalna firma o ponad 70-letnim doświadczeniu, działająca w 82 krajach. Na polskim rynku jesteśmy od 2001 roku i obecnie posiadamy prawie 35 oddziałów w całym kraju. Naszym celem jest otwieranie przed kandydatami nowych możliwości, pomoc w znalezieniu pracy odpowiadającej ich kwalifikacjom i doświadczeniu. Skontaktuj się z nami - to nic nie kosztuje, możesz za to zyskać profesjonalne doradztwo i wymarzoną pracę!

Dla jednego z naszych klientów poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Czeladź | Numer ref.: PSP/036/AKO

Oferta:

  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę na pełny etat (bezpośrednio u naszego Klienta)
  • Praca w standardowych godzinach biurowych 8.00-16.00, od pon. do pt.
  • Możliwość proponowania i wdrażania własnych pomysłów oraz usprawnień
  • Komfortowe warunki pracy: nowa przestrzeń biurowa, parking firmowy
  • Bardzo dobra atmosfera, zespół nastawiony na współpracę
  • Praca w kilkuosobowym zespole HR
  • Zatrudnienie w międzynarodowej firmie

Wymagania:

  • Doświadczenie i wiedza w szerokorozumianym obszarze kadr i płac
  • Doświadczenie w naliczaniu wynagrodzeń
  • Znajomość ustawy o ZFŚS oraz doświadczenie w administrowaniu Funduszem
  • Bardzo dobra znajomość przepisów Prawa Pracy i Ubezpieczeń Społecznych oraz zagadnień związanych z czasem pracy pracowników m.in. nadgodzin, systemów czasu pracy etc.
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Pracowitość, zaangażowanie, proaktywność
  • Otwartość i gotowość do pracy w dynamiczny środowisku
  • Nastawienie na współpracę w zespole i pozytywne usposobienie do pozostałych współpracowników

Zadania:

  • Przygotowywanie danych do wynagrodzeń
  • Współpraca z zewnętrznym działem kadr i płac
  • Wsparcie w kontroli poprawności rejestracji czasu pracy
  • Przygotowywanie dokumentów pracowniczych m.in. umów o pracę, aneksów ect.
  • Współpraca z zespołem HR w celu utrzymania poprawności wszystkich dokumentów i procesów kadrowo-płacowych
  • Wsparcie dla Managerów oraz Pracowników w kwestiach kadrowo-płacowych
  • Wdrażanie i koordynowanie ZFŚS
  • Wsparcie w administracji PPK
  • Współpraca i wdrażanie projektów oraz zmian mających na celu usprawnienie i optymalizację realizowanych procesów