title

Pexip Engineer [rekrutacja online]

Miejsce pracy: Katowice
Numer referencyjny: /MB/AS/ITIT/AF/JR12709
Szukamy Ciebie jeśli:
  • Znasz technologię Pexip,
  • Posiadasz wiedzę ogólną z zakresu konfigurowania systemów wideokonferencyjnych,
  • Znasz Skype for Business i / lub MS Teams,
  • Masz około 4 lata doświadczenia pracy na podobnym stanowisku.
Dodatkowo zapunktujesz za:
  • Umiejętność zarządzania siecią w połączeniu z Real Time Media,
  • Doświadczenie w PowerShell i automatyzacji,
  • Doświadczenie w ocenie i zarządzaniu ryzykiem (dostarczaniu usługi zgodnej z zasadami bezpieczeństwa),
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie minimum B2.
Informacje o Zespole:

Do naszego nowego projektu szukamy doświadczonych, wysoko zmotywowanych pracowników, którzy chcą pracować w międzynarodowej firmie z najnowszymi technologiami. W ING Tech Polska stosujemy podejście Agile, wykorzystując w naszej codziennej pracy elastyczne frameworki takie jak Scrum i Kanban. Jesteśmy innowacyjni i ufamy ludziom, z którymi pracujemy. Szeroka autonomia, jaką posiadają nasi pracownicy, pobudza motywację i kreatywność, co pozwala nam na dostosowanie się do zmieniających się wymagań partnerów biznesowych. Małe jednostki zwane zespołami stanowią rdzeń naszej organizacji. Mają one jasną wizję produktów, samodzielnie pokonują wyzwania i w oparciu o współpracę zespołową wypracowują najbardziej elastyczny i efektywny sposób pracy.

  • umowa o pracę
    taki rodzaj umowy oferujemy
  • Start 7:00 - 9:00 Koniec 15:00 - 17:00
    w tych godzinach pracujemy
  • ul. Konduktorska 35, Katowice
    tutaj mieści się nasze biuro
Zadania
40%- Administration
30%-Development
30%- Security
Your development
  • professional development
  • certificates and knowledge development
  • training budget
  • access to the newest technologies
  • international projects
  • free English courses
Your health, well-being and family
  • provate medical care
  • 50% funded Multisport Card
  • bicycle parking
  • chillout rooms
  • integration events and Stay Fit program
Working conditiions
  • stability of employement
  • fully equipped workstations
  • kitchen
We kindly inform you that we will get in touch only with the chosen candidates.

If you agree for processing your data for future recruitment offers, we will keep the data for a year.

All information concerning the way we process personal data can be found here here.