title

Piekarz

Powiatowy Urząd Pracy w Gliwicach
Piekarz
Miejsce pracy: Gliwice
Numer: StPr/20/2433
OBOWIĄZKI:

Wyrabianie ciasta, wypiekanie pieczywa

WARUNKI PRACY:

Wymagania inne:

[Inne] : istnieje możliwość przyuczenia pracownika na stanowisku pracy

Miejsce pracy:

Gliwice


Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług


Wynagrodzenie brutto:

do 17 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Gliwicach

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

Powiatowy Urząd Pracy w Zabrzu

Piekarz

Lokalizacja: śląskie / Zabrze

Dodane: 2020-11-17
przygotowywanie i wyrób ciasta do wypieku pieczywa i wyrobów pół słodkich, wypiek tych produktów. Praca na 2 zmiany (21.00-5.00, 7.00-15.00).Wymagania konieczne:...

Powiatowy Urząd Pracy w Mikołowie z siedzibą w Łaziskach Górnych

Piekarz

Lokalizacja: śląskie / Mikołów

Dodane: 2020-11-17
- Wypiek chelba,- Formowanie pieczywa- Przygotowywanie ciasta.OKRES ZATRUDNIENIA W PRZYPADKU PRACY NA PODSTAWIE UMOWY:Umowa o pracę na okres próbny - ok 3 m-ce,...

Powiatowy Urząd Pracy w Rybniku

Piekarz

Lokalizacja: śląskie / Rybnik

Dodane: 2020-11-13
Wykształcenie dowolne, osoba z doświadczeniem w zawodzie - piekarza. Praca od 22:00 do 6:00. Kontakt telefoniczny z pracodawcąWymagania konieczne: Wykształcenie:...