title

Piekarz

Powiatowy Urząd Pracy w Częstochowie
Piekarz
Miejsce pracy: Częstochowa
Numer: StPr/21/0999
OBOWIĄZKI:

Samodzielne formowanie i wypiek produktów.

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Zawód: Piekarz* (wymagany staż - lata: 0, miesiące: 4)
Wykształcenie: gimnazjalne, brak
Uprawnienia: Orzeczenie lekarskie dla celów sanitarno – epidemiologicznych
Uprawnienia: piekarz

Miejsce pracy:

Częstochowa


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 3 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Częstochowie

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

Powiatowy Urząd Pracy w Chorzowie

Piekarz (wypieki gruzińskie)

Lokalizacja: śląskie / Chorzów

Dodane: 2021-06-14
obsługa specjalistycznych maszyn do wypieków gruzińskich, przygotowanie i realizacja procesu produkcji pieczywa gruzińskiego , w tym wypieków słodkich,...

Auchan Polska Sp. z o.o.

Piekarz

Lokalizacja: śląskie / Gliwice

Dodane: 2021-06-09
Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę już od 1 dnia zatrudnienia, Wynagrodzenie zawsze na czas oraz premię indywidualną, Konkretne umiejętności,...

Powiatowy Urząd Pracy w Cieszynie

Piekarz/sprzedawca

Lokalizacja: śląskie / Skoczów

Dodane: 2021-05-24
Obsługa klienta, wypiek pieczywa w tradycyjnym piecu gruzińskiem, obsługa kasy fiskalnej, przygotowywanie innych potraw kuchni gruzińskiej z półproduktów,...