title

Piekarz

Powiatowy Urząd Pracy w Wodzisławiu Śląskim
Piekarz
Miejsce pracy: Wodzisław Śląski
Numer: StPr/22/0498
OBOWIĄZKI:
Produkcja pieczywa mieszanego i pszennego
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak

Miejsce pracy:

Wodzisław Śląski


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 3 010 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Wodzisławiu Śląskim

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

Powiatowy Urząd Pracy w Siemianowicach Śląskich

Piekarz

Lokalizacja: śląskie / Siemianowice Śląskie

Dodane: 2022-05-25
Produkcja pieczywa. Praca w systemie dwuzmianowym 4.00-12.00 oraz 20.00-4.00. Dni wolne według grafiku. Wymagania konieczne: Zawód: Pozostali piekarze, cukiernicy i...

Powiatowy Urząd Pracy w Rybniku

Piekarz

Lokalizacja: śląskie / Rybnik

Dodane: 2022-05-25
Osoba z doświadczeniem. Praca na nocną zmianę od godz. 20.00. Kontakt z pracodawcą telefoniczny. Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe, brak

Powiatowy Urząd Pracy w Wodzisławiu Śląskim

Piekarz

Lokalizacja: śląskie / Wodzisław Śląski

Dodane: 2022-05-24
Produkcja pieczywa mieszanego i pszennego Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak