title

Piekarz

Powiatowy Urząd Pracy w Wodzisławiu Śląskim
Piekarz
Miejsce pracy: Wodzisław Śląski
Numer: StPr/22/1322
OBOWIĄZKI:

Wypiek chleba, bułek itp., krojenie pieczywa, pakowanie pieczywa, etykietowanie, utrzymanie czystości w miejscu pracy.

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Miejsce pracy:

Wodzisław Śląski


Rodzaj umowy:

Nie dotyczy


Wynagrodzenie brutto:

1 565 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Wodzisławiu Śląskim

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

Powiatowy Urząd Pracy w Tychach

Piekarz

Lokalizacja: śląskie / Lędziny

Dodane: 2022-11-11
Mieszanie ciast do produkcji, ważenie kęsów i wyrabianie i wypiekanie chleba Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Wymagania inne: Wykształcenie...

STOKSON Spółka Jawna Henryk Stokłosa i Wspólnicy

Piekarz / Ciastkarz (bez doświadczenia)

Lokalizacja: śląskie / Chorzów

Dodane: 2022-11-07
Opis stanowiska: Praca przy produkcji wyrobów ciastkarskich, Praca zmianowa (również nocna). Wymagania: Motywacja do pracy, Nie jest wymagane doświadczenie na...

STOKSON Spółka Jawna Henryk Stokłosa i Wspólnicy

Piekarz / Ciastkarz (bez doświadczenia)

Lokalizacja: śląskie / Piekary Śląskie

Dodane: 2022-11-07
Opis stanowiska: Praca przy produkcji wyrobów ciastkarskich, Praca zmianowa (również nocna). Wymagania: Motywacja do pracy, Nie jest wymagane doświadczenie na...