title

Pielęgniarka

Powiatowy Urząd Pracy w Sosnowcu
Pielęgniarka
Miejsce pracy: Sosnowiec
Numer: StPr/22/0733
OBOWIĄZKI:
opieka nad pacjentami w Domu Pomocy Społecznej, praca w godzinach: 7.00-19.00, 19.00-7.00
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące


Wymagania inne:

wykształcenie minimum średnie, mile widziane doświadczenie, prawo do wykonywania zawodu

Miejsce pracy:

Sosnowiec


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny


Wynagrodzenie brutto:

od 3 900 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Sosnowcu

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

LUX MED Sp. z o.o.

Pielęgniarka / Pielęgniarz

Lokalizacja: śląskie / Bielsko-Biała, ul. Broniewskiego 48

Dodane: 2023-01-25
Praca w ramach opieki ambulatoryjnej w Centrum Medycznym LUX MED przy ul. Broniewskiego 48 w Bielski Białej. My zadbamy: stabilne i bezpieczne zatrudnienie w...

Fresenius

Pielęgniarka / Pielęgniarz

Lokalizacja: śląskie / Żywiec

Dodane: 2023-01-25
Opis stanowiska: prowadzenie zabiegów hemodializy, opieka pielęgniarska nad pacjentami hemodializowanymi oraz dializowanymi otrzewnowo, prowadzenie elektronicznej...

Fresenius

Pielęgniarka / Pielęgniarz

Lokalizacja: śląskie / Tychy

Dodane: 2023-01-25
Opis stanowiska: prowadzenie zabiegów hemodializy, opieka pielęgniarska nad pacjentami hemodializowanymi oraz dializowanymi otrzewnowo, prowadzenie elektronicznej...