title

Pizzermen

Powiatowy Urząd Pracy w Jaworznie
Pizzermen
Miejsce pracy: Jaworzno
Numer: StPr/22/0687
OBOWIĄZKI:
Przygotowanie produktów dla klienta, obróbka termiczna produktów do spożycia, wypiekanie i przygotowanie pizzy
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
Uprawnienia: Orzeczenie lekarskie dla celów sanitarno – epidemiologicznych

Wymagania inne:

Mile widziane wykształcenie gastronomiczne, mile widzian doświadczenie zawodowe

Miejsce pracy:

Jaworzno

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 010 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Jaworznie