title

Placowy

Powiatowy Urząd Pracy w Pszczynie
Placowy
Miejsce pracy: Pawłowice
Numer: StPr/22/0480
OBOWIĄZKI:
dbanie o porządek na stacji paliw, opróżnianie koszy na śmieci, pomoc w tankowaniu samochodu klienta, dbanie o wizerunek terenu, koszenie trawy, zamiatanie, odśnieżanie
WARUNKI PRACY:
Wymagania inne:

wykształcenie minimum zawodowe

Miejsce pracy:

Pawłowice


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 3 010 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Pszczynie

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

Powiatowy Urząd Pracy w Cieszynie

Ładowacz nieczystości stałych

Lokalizacja: śląskie / Goleszów

Dodane: dzisiaj
zbiórka odpadów segregowanych i niesegregowanych Wymagania inne: poziom wykształcenia bez znaczenia, doświadczenie zawodowe min. 1 miesiąc

Komagra

Pracownik załadunkowy i wyładunkowy

Lokalizacja: śląskie / Tychy

Dodane: dzisiaj
Nadzór na rozładunkiem rzepaku. Pomoc w przeglądach urządzeń. Wykonywanie prac porządkowych. Dokładność. Odpowiedzialność. Zaangażowanie. Znajomość...

Powiatowy Urząd Pracy w Rybniku

Pilarz

Lokalizacja: śląskie / Szczerbice

Dodane: 2022-06-25
Zainteresowane osoby zarejestrowane w PUP Rybnik proszone są o skontaktowanie się z doradcą klienta po skierowanie do pracodawcy. Oferta pracy w ramach refundacji...