title

Płytkarz/kafelkarz

Powiatowy Urząd Pracy w Świętochłowicach
Płytkarz/kafelkarz
Miejsce pracy: Świętochłowice
Numer: StPr/21/0423
OBOWIĄZKI:
-
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Posadzkarz (wymagany staż - lata: 1)
Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak


Wymagania inne:

p

Miejsce pracy:

Świętochłowice


Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług


Wynagrodzenie brutto:

18,3 - 20 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Świętochłowicach

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

Operator wtryskarki

Lokalizacja: śląskie / Kiczyce

Dodane: wczoraj
kontrolowanie przebiegu procesu formowaniakontrolowanie jakości wyrobudobranie o czystość na stanowisku pracy Wymagania inne: ukończone 18 lat, chęć do pracy,...

Powiatowy Urząd Pracy w Gliwicach

Kontroler jakości

Lokalizacja: śląskie / Gliwice

Dodane: wczoraj
Wykształcenie: brak wymagań, doświadczenie w obszarze produkcji mile widziane; wymagany dobry wzrok i zdolności manualne, zakres zadań: wizualna oraz mechaniczna...

Powiatowy Urząd Pracy w Gliwicach

Wychowawca

Lokalizacja: śląskie / Gliwice

Dodane: wczoraj
Wykształcenie: wyższe, pedagogika, pedagogika specjalna, psychologia, praca socjalna, nauki o rodzinie lub na innym kierunku, którego program obejmuje...