title

Pokojowa

Powiatowy Urząd Pracy w Częstochowie
Pokojowa
Miejsce pracy: Lelów
Numer: StPr/21/2296
OBOWIĄZKI:

-utrzymywanie w czystości wszystkich pomieszczeń w budynku, łóżek i szafek przyłóżkowych -wietrzenie sal

WARUNKI PRACY:

Wymagania inne:

Praca w systemie 12 godzinnym 6:00-18:00, Mile widziana książeczka sanitarno-epidemiologiczna

Miejsce pracy:

Lelów


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

do 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Częstochowie

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

Powiatowy Urząd Pracy w Lublińcu

Pokojowa

Lokalizacja: śląskie / Lubliniec

Dodane: 2021-12-02
Wymiana pościeli oraz jej ewidencja, odkurzanie, mycie okien i pomieszczeń hotelowych, ścieranie kurzy, pranie hotelowej pościeli i ręczników, firan, zasłon,...

Powiatowy Urząd Pracy w Żywcu

Pokojowa

Lokalizacja: śląskie / Milówka

Dodane: 2021-11-26
sprzątanie imutrzymanie w czystości pokoi, prasowanie pościeli, pranie, czyszczenie podłóg, wycieranie kurzu , sprzatanie i dezynfekcja toalet Wymagania...

Powiatowy Urząd Pracy w Zabrzu

Pokojowa hotelowa

Lokalizacja: śląskie / Zabrze

Dodane: 2021-11-25
Prace porządkowe, sprzątanie, odkurzanie, mycie okiem, wymiana pościeli, ręczników.Umowa zlecenie 6 miesięcy; docelowo przejście na umowę o pracę.Praca w...