title

Pokojowa

Powiatowy Urząd Pracy w Częstochowie
Pokojowa
Miejsce pracy: Częstochowa
Numer: StPr/22/1538
OBOWIĄZKI:
Utrzymanie czystości, porządku na terenie Domu Pomocy Społecznej, pracodawca jest zainteresowany również przeprowadzeniem rozmów kwalifikacyjnych z obywatelami Ukrainy (osoba musi komunikatywnie porozumiewać się w języku polskim).
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, inne, kierunek: rachunkowoś
Uprawnienia: książeczka sanitarno-epidemiologiczna

Wymagania inne:

pracodawca jest zainteresowany również przeprowadzeniem rozmów kwalifikacyjnych z obywatelami Ukrainy - osoba musi jednak komunikatywnie porozumiewać się w języku polskim.

Miejsce pracy:

Częstochowa

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 3 600 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Częstochowie