title

Pomoc fotografa, grafik

Powiatowy Urząd Pracy w Mikołowie z siedzibą w Łaziskach Górnych
Miejsce pracy: Mikołów
Numer: StPr/22/0545
OBOWIĄZKI:
Miejsce odbywania stażu: MikołówCzas pracy stażysty: pon -pt 9-17Proponowane zatrudnienie po stażu: umowa zlecenie, 3 m-ce Okres stażu: min. 3 m-ceWykonywanie zdjęć w studiu oraz w plenerze. Obróbka zdjęć.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
Uprawnienia: Grafika komputerowa Photoshop

Wymagania inne:

Mile widziane wykształcenie o kierunku fotograficznym, zainteresowanie fotografią. Obowiązkowa obsługa programów do obróbki zdjęć tj Photoshop lub Lightroom.W przypadku osoby z Ukrainy wymagana znajomość j. polskiego w stopniu komunikatywnym lub j.angielskiego w stopniu komunikatywnym.

Miejsce pracy:

Mikołów

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 565 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Mikołowie z siedzibą w Łaziskach Górnych