title

Pomoc księgowej

Powiatowy Urząd Pracy w Gliwicach
Miejsce pracy: Gliwice
Numer: StPr/21/0032
OBOWIĄZKI:
Wykształcenie: wyższe, pref. kierunki ekonomia, rachunkowość lub pokrewne; min. 2 doświadczenia na podobnym stanowisku; znajomość zasad rachunkowości oraz programu księgowego Comarch ERP Optima, modułów: Kasa/Bank, Handel, Księga Handlowa, Kadry i Płace, Środki Trwałe; dobra znajomość MS Office, umiejętność obsługi PUE ZUS, komunikatywna znajomość jęz. angielskiego; zakres zadań: wystawianie i bieżący nadzór nad obiegiem dokumentów finansowych, prowadzenie dok. księgowej, koordynacja bieżących spraw finansowych, współpraca z zew. biurem rachunkowym, kontakt z klientem windykacja, jedna zmiana; miejsce pracy: Gliwice
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Asystent do spraw księgowości (wymagany staż - lata: 2)
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), ekonomiczne
Uprawnienia: obsługa komputera - pakiet programów office

Miejsce pracy:

Gliwice

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

3 500 - 4 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Gliwicach