title

Pomoc kuchenna

Powiatowy Urząd Pracy w Zabrzu
Miejsce pracy: Zabrze
Numer: StPr/20/1293
OBOWIĄZKI:

Przygotowanie miejsca przed rozpoczęciem wydawania potraw przez kuchnie. Obieranie, krojenie, szatkowanie i siekanie warzyw i owoców na późniejsze potrawy. Utrzymywanie czystości w obrębie kuchni i zaplecza sanitarnego. Dbanie o dostępność środków czystości w kuchni i na zapleczu sanitarnym. Czyszczenie sprzętu kuchennego, powierzchni stołów, podłóg i maszyn oraz zmywanie naczyń po zakończonym dniu pracy. Pozostałe prace porządkowe, mające na celu utrzymanie kuchni w czystości oraz ułatwienie pracy całej obsłudze lokalu. Praca w systemie na 2 dni pracy 2 dni wolne w godzinach od 12.00 do 22.00.

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
Wykształcenie: średnie zawodowe, brak
Uprawnienia: książeczka Sanepidowska

Wymagania inne:

wykształcenie zawodowe lub średnie, umiejętność pracy w zespole, rzetelność, uczciwość, aktualna książeczka sanepidowska

Miejsce pracy:

Zabrze

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 2 600 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Zabrzu