title

Pomoc kuchenna

Powiatowy Urząd Pracy w Mysłowicach
Miejsce pracy: Mysłowice
Numer: StPr/20/0587
OBOWIĄZKI:
przyjmowanie oraz wydawanie zamówień, przygotowanie posiłków.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Pomoc kuchenna (wymagany staż - lata: 0, miesiące: 6)
Wykształcenie: średnie zawodowe, brak

Wymagania inne:

wymagane wykształcenie średnie, doświadczenie zawodowe wymagane - praca w restauracji, umiejętność pracy w stresie. Praca na 2 zmiany 10-30-18.30; 14:00-22:00

Miejsce pracy:

Mysłowice

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 1 300 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Mysłowicach