title

Pomoc kuchenna

Powiatowy Urząd Pracy w Tychach
Miejsce pracy: Imielin
Numer: StPr/21/0051
OBOWIĄZKI:
przygotowywanie produktów do pizzy oraz burgerów, robienie ciasta do pizzy, samodzielna obsługa stanowiska z burgerami
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak

Wymagania inne:

minimum 2 miesięczne doświadczenie zawodowe, umiejętność samodzielnego przygotowania ciasta do pizzy

Miejsce pracy:

Imielin

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 18,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Tychach