title

Pomoc kuchenna

Powiatowy Urząd Pracy w Mikołowie z siedzibą w Łaziskach Górnych
Miejsce pracy: Łaziska Górne
Numer: StPr/21/0778
OBOWIĄZKI:
Pomoc kuchenna w restauracjiOKRES ZATRUDNIENIA W PRZYPADKU PRACY NA PODSTAWIE UMOWY:Umowa zlecenie na 12 m-cyMIEJSCE WYKONYWANIA PRACY:43-170 Łaziska GórnePRACA W DNIACH I GODZINACH:pn - nd, praca w godzinach 6:00-6:00, trzyzmianowy system pracy
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak

Wymagania inne:

Inne- mile widziane: wymagana książeczka sanepid. Wymagane doświadczenie 1 miesiąc w ostatnich 2 miesiącach na stanowisku Pomoc kuchenna

Miejsce pracy:

Łaziska Górne

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 20 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Mikołowie z siedzibą w Łaziskach Górnych