title

Pomoc kuchenna

Powiatowy Urząd Pracy w Będzinie
Miejsce pracy: Dobieszowice
Numer: StPr/21/1383
OBOWIĄZKI:

Szkolenie BHP, ppoż. i stanowiskowe, zapoznanie się z obowiązującym regulaminem pracy i stanowiskiem pracy, utrzymanie porządku, zmywanie naczyń, czyszczenie sprzętów, gastronomiczny rozbiór mięsa, przygotowywanie wawrzyw i owoców - obieranie i krojenie, wykonywanie różnego rodzaju potraw zgodnie z poleceniem kucharza, porcjowanie i dekorowanie wyrobów kulinarnych, zabezpieczenie przed zepsuciem surowców, półproduktów i wyrobów gotowych, przestrzeganie przepisów bhp i przeciwpożarowych, przygotowanie składników potzrbnych do gotowania,dbałość o uzupełnienie środków czystości w obrębie kuchni i zaplecza sanitarnego, przygotowanie miejsca pracy przed rozpoczęciem wydawania potraw i po zakończeniu.

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak

Wymagania inne:

Wykształcenie średnie, zaświadczenie do celów sanitarno-epidemiologicznych

Miejsce pracy:

Dobieszowice

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 489 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Będzinie