title

Pomoc kuchenna

Powiatowy Urząd Pracy w Gliwicach
Pomoc kuchenna
Miejsce pracy: Gliwice
Numer: StPr/21/3355
OBOWIĄZKI:

Obieranie, krojenie, szatkowanie, siekanie warzyw i owoców na późniejsze potrawy; doraźna pomoc szefowi kuchni i innym kucharzom; utrzymanie porządku; czyszczenie sprzętów.

WARUNKI PRACY:

Wymagania inne:

książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych mile widziana

Miejsce pracy:

Gliwice


Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług


Wynagrodzenie brutto:

do 2 562 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Gliwicach

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

Powiatowy Urząd Pracy w Cieszynie

Pomoc kuchenna

Lokalizacja: śląskie / Ustroń

Dodane: 2022-01-15
prace pomocnicze w kuchni Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak Wymagania inne: Oferta skierowana do osób bezrobotnych w wieku...

Powiatowy Urząd Pracy w Lublińcu

Pomoc kuchenna

Lokalizacja: śląskie / Sadów

Dodane: 2022-01-14
gastronomia Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak

Powiatowy Urząd Pracy w Bielsku-Białej

Pomoc kuchenna

Lokalizacja: śląskie / Jaworze

Dodane: 2022-01-14
Przygotowanie produktów do obróbki, obieranie, krojenie, mielenie, wypiekanie, pakowanie do hermetycznych pojemników. Umowa o pracę na czas określony, system...