title

Pomoc kuchenna

Powiatowy Urząd Pracy w Zabrzu
Miejsce pracy: Zabrze
Numer: StPr/22/0010
OBOWIĄZKI:

utrzymanie porządku, zmywanie naczyń, przygotowywanie produktów, obieranie, krojenie, obsługa klienta. Równoważny system pracy. Praca również w weekendy w zależności od imprez okolicznościowych.

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Zawód: Pomoc kuchenna (wymagany staż - lata: 0, miesiące: 6)
Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, inne
Uprawnienia: książeczka sanepidowska

Wymagania inne:

min. 6 miesięcy stażu pracy na stanowisku pomocy kuchennej

Miejsce pracy:

Zabrze

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 3 010 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Zabrzu