title

Pomoc kuchenna

Powiatowy Urząd Pracy w Rudzie Śląskiej
Miejsce pracy: Ruda Śląska
Numer: StPr/22/0010
OBOWIĄZKI:

Wykonywanie różnego rodzaju potraw zgodnie z poleceniem kucharza. Porcjowanie i dekorowanie wyrobów kulinarnych, utrzymywanie porządku, zmywanie naczyń, czyszczenie sprzętu, krojenie, obieranie itp.

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Uprawnienia: Orzeczenie lekarskie dla celów sanitarno – epidemiologicznych

Wymagania inne:

Wymagana aktualna książeczka sanepidowska. Mile widziane umiejętności: podzielność uwagi, dokładność, samodzielność, praca w zespole, dekorowanie potraw, porcjowanie posiłków.

Miejsce pracy:

Ruda Śląska

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 1 505 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Rudzie Śląskiej