title

Pomoc kuchenna

Powiatowy Urząd Pracy w Raciborzu
Pomoc kuchenna
Miejsce pracy: Kuźnia Raciborska
Numer: StPr/22/0670
OBOWIĄZKI:

1. Przygotowanie stanowiska pracy i sprzętów; 2. przygotowanie sosów, kremów; 3. Robienie kanapek; 4. Utrzymywanie porządku na stanowisku pracy, przygotowanie listy zakupów.

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak


Wymagania inne:

Dyspozycyjność

Miejsce pracy:

Kuźnia Raciborska


Rodzaj umowy:

Nie dotyczy


Wynagrodzenie brutto:

1 489 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Raciborzu

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

Powiatowy Urząd Pracy w Mysłowicach

Pomoc kuchenna

Lokalizacja: śląskie / Mysłowice

Dodane: wczoraj
Przygotowywanie suruwek, sosów, krojenie warzyw zgodnie z recepturami, transport przygotowanych potraw do innych lokali gastronomicznych. Praca na 2 zmiany 6-14 ;...

Powiatowy Urząd Pracy w Gliwicach

Pomoc kuchenna

Lokalizacja: śląskie / Gliwice

Dodane: wczoraj
Oferta dla osób spełniających warunki Regulaminu Refundacji Wyposażenia/DoposażeniaWykształcenie: nie wymagane; mile widziana umiejętność obsługi kasy...

Powiatowy Urząd Pracy w Kłobucku

Wydawca posiłków / bufetowy

Lokalizacja: śląskie / Waleńczów

Dodane: wczoraj
obsługa klienta, obsługa kasy fiskalnej i terminala płatniczego, wydawanie posiłków, telefoniczne przyjmowanie zamówień, utrzymanie porządku na stanowisku...