title

Pomoc kuchenna

Powiatowy Urząd Pracy w Raciborzu
Miejsce pracy: Racibórz
Numer: StPr/22/0674
OBOWIĄZKI:

1. Uczestniczenie w planowaniu jadłospisów; 2. Pomoc w przygotowywaniu posiłków według jadłospisów; 3. Obróbka wstępna warzyw, owoców i innych surowców do produkcji posiłków (mycie, obieranie, czyszczenie); 4. Pomoc we właściwym procjowaniu posiłków zgodnie z normami żywienia.

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe, brak

Wymagania inne:

Orzeczenie lekarskie. Orzeczenie sanitarno-epidemiologiczne.

Miejsce pracy:

Racibórz

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 489 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Raciborzu