title

Pomoc kuchenna

Powiatowy Urząd Pracy w Mysłowicach
Pomoc kuchenna
Miejsce pracy: Mysłowice
Numer: StPr/22/0255
OBOWIĄZKI:

Doraźna pomoc kucharce, obróbka produktów niezbędnych do przygotowywania dań i posiłków, zmywanie i sprzątanie kuchni, przestrzeganie procedur

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe, brak

Miejsce pracy:

Mysłowice


Rodzaj umowy:

Nie dotyczy


Wynagrodzenie brutto:

1 489 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Mysłowicach

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

Powiatowy Urząd Pracy w Mysłowicach

Pomoc kuchenna

Lokalizacja: śląskie / Mysłowice

Dodane: wczoraj
Przygotowywanie suruwek, sosów, krojenie warzyw zgodnie z recepturami, transport przygotowanych potraw do innych lokali gastronomicznych. Praca na 2 zmiany 6-14 ;...

Powiatowy Urząd Pracy w Gliwicach

Pomoc kuchenna

Lokalizacja: śląskie / Gliwice

Dodane: wczoraj
Oferta dla osób spełniających warunki Regulaminu Refundacji Wyposażenia/DoposażeniaWykształcenie: nie wymagane; mile widziana umiejętność obsługi kasy...

Powiatowy Urząd Pracy w Kłobucku

Wydawca posiłków / bufetowy

Lokalizacja: śląskie / Waleńczów

Dodane: wczoraj
obsługa klienta, obsługa kasy fiskalnej i terminala płatniczego, wydawanie posiłków, telefoniczne przyjmowanie zamówień, utrzymanie porządku na stanowisku...