title

Pomoc kuchenna

Powiatowy Urząd Pracy w Rybniku
Pomoc kuchenna
Miejsce pracy: Rybnik
Numer: StPr/22/1333
OBOWIĄZKI:
Zainteresowane osoby zarejestrowane w PUP Rybnik proszone są o skontaktowanie się z doradcą klienta po skierowanie do pracodawcy. Refundacja w ramach stażu. Wykształcenie kierunkowe lub doświadczenie zawodowe na podabnym stanowisku.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe

Miejsce pracy:

Rybnik


Rodzaj umowy:

Nie dotyczy


Wynagrodzenie brutto:

1 489 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Rybniku

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

Powiatowy Urząd Pracy w Jastrzębiu-Zdroju

Pomoc kuchenna

Lokalizacja: śląskie / Jastrzębie-Zdrój

Dodane: wczoraj
Pomoc kuchenna

Powiatowy Urząd Pracy w Świętochłowicach

Pomoc kuchenna

Lokalizacja: śląskie / Siemianowice Śląskie

Dodane: wczoraj
pomoc w przygotowywaniu posiłków Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe Wymagania inne: p

Powiatowy Urząd Pracy w Żywcu

Pomoc kuchenna

Lokalizacja: śląskie / Żywiec

Dodane: wczoraj
Zgodnie z załączonym do wniosku programem stażu Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Wykształcenie: średnie zawodowe