title

Pomoc kuchenna

Powiatowy Urząd Pracy w Jastrzębiu-Zdroju
Pomoc kuchenna
Miejsce pracy: Pawłowice
Numer: StPr/22/0569
OBOWIĄZKI:
pomoc kuchenna
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe
Uprawnienia: Orzeczenie lekarskie dla celów sanitarno – epidemiologicznych
Uprawnienia: bez nałogów
Uprawnienia: punktualność

Miejsce pracy:

Pawłowice


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 3 010 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Jastrzębiu-Zdroju

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

Powiatowy Urząd Pracy w Wodzisławiu Śląskim

Pomoc kuchenna

Lokalizacja: śląskie / Gorzyce

Dodane: wczoraj
prace pomocnicze przy przygotowywaniu, sporządzaniu i wydawaniu posiłków oraz porządkowe po zakończonych czynnościach Wymagania konieczne: Wykształcenie:...

Powiatowy Urząd Pracy w Wodzisławiu Śląskim

Pomoc kuchenna

Lokalizacja: śląskie / Gorzyce

Dodane: wczoraj
prace pomocnicze przy przygotowaniu, sporzadzaniu i wydawaniu posiłków oraz porządkowanie po zakończonych czynnościach Wymagania konieczne: Wykształcenie:...

Powiatowy Urząd Pracy w Cieszynie

Pomoc kuchenna

Lokalizacja: śląskie / Wisła

Dodane: 2022-08-08
prace pomocnicze w kuchni Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe Wymagania inne: Oferta w ramach Funduszu Pracy, skierowana do osób bezrobotnych...