title

Pomoc kuchenna

Powiatowy Urząd Pracy w Gliwicach
Miejsce pracy: Gliwice
Numer: StPr/22/1902
OBOWIĄZKI:
Oferta dla osób spełniających warunki Regulaminu Refundacji Wyposażenia/DoposażeniaWykształcenie: średnie; doświadczenie zawodowe: brak wymagań; książeczka do celów Sanepidu; zakres obowiązków: mycie warzyw i owoców, krojenie, obieranie, doraźna pomoc kucharzowi, utrzymanie czystości w miejscu pracy; dwie zmiany; miejsce pracy: Gliwice
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Pomoc kuchenna
Wykształcenie: średnie zawodowe
Uprawnienia: książeczka sanepidowska*

Miejsce pracy:

Gliwice

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 010 do 3 010 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Gliwicach