title

Pomoc kuchenna

Powiatowy Urząd Pracy w Gliwicach
Miejsce pracy: Gliwice
Numer: StPr/22/2171
OBOWIĄZKI:
Oferta Robót Publicznych dla osób bezrobotnych w szczególnej sytuacji na rynku pracy.Wykształcenie: zawodowe, kwalifikacje gastronomiczne; min. 5 letni staż pracy; zakres obowiązków: przygotowywanie surowców do produkcji posiłków, pomoc przy procesach technologicznych w kuchni, porcjowanie i wydawanie posiłków, mycie i dezynfekcja pomieszczeń, sprzętu i urządzeń; jedna zmiana; miejsce pracy: Gliwice
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Pomoc kuchenna (wymagany staż - lata: 5)
Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, gastronomiczne

Miejsce pracy:

Gliwice

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 010 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Gliwicach