title

Pomoc kuchenna

Powiatowy Urząd Pracy w Jaworznie
Pomoc kuchenna
Miejsce pracy: Jaworzno
Numer: StPr/22/0703
OBOWIĄZKI:
podstawowy zakres prac na stanowisku pomocy kuchennej, wynikający z bieżących potrzeb, przygotowanie rozbitych mięs do dalszej obróbki
WARUNKI PRACY:
Wymagania inne:

doswiadczenie zawodowe mile widziane, uprawnienia mile widziane

Miejsce pracy:

Jaworzno


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 3 010 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Jaworznie

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

Powiatowy Urząd Pracy w Chorzowie

Staż - pomoc kuchenna

Lokalizacja: śląskie / Chorzów

Dodane: 2022-12-02
pomoc przy procesach technologicznych w kuchni, przygotowanie produktów do posiłków, pofcjonowanie i wydawanie posiłków, mycie i dezynfekcja naczyń,...

Powiatowy Urząd Pracy w Wodzisławiu Śląskim

Pomoc kuchenna

Lokalizacja: śląskie / Wodzisław Śląski

Dodane: 2022-11-30
Szatkowanie warzyw, pieczenie mięs, obróbka wstępna. Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe Wymagania inne: mile widziane wykształcenie zawodowe

Powiatowy Urząd Pracy w Tychach

Pomoc kuchenna

Lokalizacja: śląskie / Tychy

Dodane: 2022-11-30
Praca na kuchni jako pomoc w przygotowywaniu posiłków, dań, sałatek itp., prace porządkowe Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Uprawnienia:...