title

Pomoc kuchenna

Powiatowy Urząd Pracy w Dąbrowie Górniczej
Pomoc kuchenna
Miejsce pracy: Sosnowiec
Numer: StPr/22/1274
OBOWIĄZKI:
- pomoc przy przygotowywaniu posiłków, - zmywanie naczyń,- wykonywanie czynności porządkowych.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe
Uprawnienia: dyspozycyjność
Uprawnienia: książeczka sanepidowska

Miejsce pracy:

Sosnowiec


Rodzaj umowy:

Nie dotyczy


Wynagrodzenie brutto:

1 565 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Dąbrowie Górniczej

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

Powiatowy Urząd Pracy w Będzinie

Pomoc kuchenna

Lokalizacja: śląskie / Wojkowice

Dodane: wczoraj
Szkolenie BHP, ppoż.,szkolenie stanowiskowe, obróbka wstępna warzyw, owoców oraz wszelkich surowców do produkcji posiłków (mycie, obieranie, czyszczenie),...

Powiatowy Urząd Pracy w Dąbrowie Górniczej

Pomoc kuchenna

Lokalizacja: śląskie / Sosnowiec

Dodane: wczoraj
- pomoc przy przygotowywaniu posiłków, - zmywanie naczyń,- wykonywanie czynności porządkowych. Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe Uprawnienia:...

Powiatowy Urząd Pracy w Rybniku

Pomoc kuchenna

Lokalizacja: śląskie / Rybnik

Dodane: wczoraj
Zainteresowane osoby zarejestrowane w PUP Rybnik proszone są o skontaktowanie się z doradcą klienta po skierowanie do pracodawcy. Refundacja w ramach stażu. Pomoc...