title

Pomoc kuchenna

Powiatowy Urząd Pracy w Tychach
Pomoc kuchenna
Miejsce pracy: Tychy
Numer: StPr/20/0884
OBOWIĄZKI:
Prace porządkowe, pomoc w przygotowaniu i wydawaniu cateringu, utrzymywanie porządku w kuchni
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
Uprawnienia: książeczka sanepidowska


Wymagania inne:

wykształcenie zawodowe, książeczka sanepidowska, doświadczenie w gastronomii

Miejsce pracy:

Tychy


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 2 600 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Tychach

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

Powiatowy Urząd Pracy w Cieszynie

Starszy specjalista do spraw finansowych

Lokalizacja: śląskie / Międzyświeć

Dodane: 2020-10-06
sporządzanie list płac, naliczanie składek ZUS, podatku dochodow. od osób fizycznych, zasiłki chorobowe, macierzyńskie, itp., przygotowanie RP-7, PIT-11,...

Powiatowy Urząd Pracy w Katowicach

Pomocnik brukarza / brukarz

Lokalizacja: śląskie / Katowice

Dodane: 2020-10-06
- Wykonywanie pomocniczych prac brukarskich / wykonywanie prac brukarskich. Układanie kostki brukarskiej i krawężników na terenie miasta Katowice.- Godziny pracy:...

Powiatowy Urząd Pracy w Żywcu

Portier / dozorca

Lokalizacja: śląskie / Żywiec

Dodane: 2020-10-06
Dozór obiektu w godzinach nocnych Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak Wymagania inne: Mile widziane doświadczenie w ochronie.