title

Pomoc kuchenna

Powiatowy Urząd Pracy w Tychach
Pomoc kuchenna
Miejsce pracy: Tychy
Numer: StPr/20/1104
OBOWIĄZKI:
Prace porządkowe, pomoc w przygotowaniu i wydawaniu cateringu, utrzymywanie porządku w kuchni
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
Uprawnienia: książeczka sanepidowska


Wymagania inne:

wykształcenie zawodowe, książeczka sanepidowska, doświadczenie w gastronomii

Miejsce pracy:

Tychy


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Tychach

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

Powiatowy Urząd Pracy w Mikołowie z siedzibą w Łaziskach Górnych

Pomoc kuchenna

Lokalizacja: śląskie / Mikołów

Dodane: dzisiaj
utrzymanie porządku, zmywanie naczyń, czyszczenie sprzętów. przygotowywanie warzyw i owoców – obieranie, krojenie. gastronomiczny rozbiór mięsa. wykonywanie...

Powiatowy Urząd Pracy w Sosnowcu

Pomoc kuchenna

Lokalizacja: śląskie / Sosnowiec

Dodane: dzisiaj
praca na kuchni, zmywaku, obróbka warzyw i mięs, utrzymanie czystości, przygotowywanie ciepłych posiłków; oferta przeznaczona dla osób powyżej 30...

Powiatowy Urząd Pracy w Pszczynie

Pomoc kuchenna

Lokalizacja: śląskie / Brzeźce

Dodane: 2020-11-24
wstępna obróbka warzyw i owoców, sporządzanie zup, sosów i sałatek, wydaniwanie cateringu dań wg zamówień , utrzymywanie porządku na stanowisku pracy,...