title

Pomoc kuchenna

Powiatowy Urząd Pracy w Rybniku
Miejsce pracy: Rybnik
Numer: StPr/21/2259
OBOWIĄZKI:
Pomoc w podstawowych pracach realizacji zadań kucharzy- obróbka produktów do przygotowania dań. Obróbka, wydawanie dań, pomoc przy organizacji imprez okolicznościowych i utrzymanie wzorowej czystości po zakończeniu swojej pracy. Mile widziane doświadczanie na podobnym stanowisku, samodzielność, dyscyplina i zaangażowanie, książeczka sanitarna. Więcej informacji na stronie: http://belmonresort.pl/praca/pomoc-kuchenna/index.html . 26.11.2021 odbędzie się spotkanie informacyjne z pracodawca, w godz.10.00 -10.30, w Powiatowym Urzędzie Pracy w Rybniku (2 piętro, pok. 212 ). Osoby zainteresowane mogą wysyłać CV na adres: praca@belmonresort.pl
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, gastronomiczne

Miejsce pracy:

Rybnik

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

3 010 - 4 500 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Rybniku