title

Pomoc kuchenna/kucharka

Powiatowy Urząd Pracy w Rybniku
Miejsce pracy: Rybnik
Numer: StPr/22/2737
OBOWIĄZKI:
Zainteresowane osoby zarejestrowane w PUP Rybnik proszone są o skontaktowanie się z doradcą klienta po skierowanie do pracodawcy. Refundacja w ramach stażu. Wykształcenie zawodowe lub podstawowe i kurs przysposobienia zawodowego. Zapoznanie się z przepisami i regulaminem organizacyjnym pracy, poznawanie zasad przygotowania posiłków zgodnie z obowiązującymi normami żywienia z wykorzystaniem różnych technik kulinarnych. Porcjowanie posiłków, sprawdzanie ważności produktów spożywczych otrzymanych z magazynu. Dbanie o czystość i estetyczny wygląd odcinka pracy i powierzonego sprzętu. Pomoc kucharzowi w przygotowaniu posiłku, dbałość o mienie znajdujące się w budynku i jego właściwe zabezpieczenie po zakończeniu pracy. Wykonywanie innych czynności zgodnych z charakterem stanowiska pracy na polecenie i pod nadzorem opiekuna stażu.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Miejsce pracy:

Rybnik

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 565 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Rybniku