title

Pomoc ślusarza górnika lub pomoc dołowa

Powiatowy Urząd Pracy w Mikołowie z siedzibą w Łaziskach Górnych
Miejsce pracy: Knurów
Numer: StPr/21/0110
OBOWIĄZKI:
Montaż i demontaż rurociągów stalowych pod ziemią- KWK KNURÓW RUCH SZCZYGŁOWICEOKRES ZATRUDNIENIA W PRZYPADKU PRACY NA PODSTAWIE UMOWY:Umowa na okres próbny 3 m - ce, następna na czas określony, docelowo umowa na czas nieokreślonyMIEJSCE WYKONYWANIA PRACY:KWK "KNURÓW" RUCH SZCZYGŁOWICEPRACA W DNIACH I GODZINACH:pn - pt, 6-14, 14-22, 22-6
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe, brak

Wymagania inne:

Wykształcenie: min.podstawowe/ gimnazjalne. Doświadczenie: mile widziane. Uprawnienia: mile widziane. Chęć do pracy, solidność, dyscyplina.

Miejsce pracy:

Knurów

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 4 600 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Mikołowie z siedzibą w Łaziskach Górnych