title

Pomocniczy robotnik budowlany

Powiatowy Urząd Pracy w Siemianowicach Śląskich
Miejsce pracy: Siemianowice Śląskie
Numer: StPr/20/0738
OBOWIĄZKI:
wykonywanie wszelkich prac związanych z róznymi etapami budowy lub rozbiórki budynków;
Miejsce pracy:

Siemianowice Śląskie

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 17 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Siemianowicach Śląskich

Zobacz podobne oferty

BBR Polska Sp. z o.o.

Pracownik Ogólnobudowlany

Lokalizacja: śląskie /

Dodane: 2020-11-24
Obowiązki wykonywanie prac związanych głównie ze sprężaniem konstrukcji mostów kablami sprężającymi ich podwieszaniem oraz montażem urządzeń...

Powiatowy Urząd Pracy w Cieszynie

Robotnik budowlany

Lokalizacja: śląskie / Ustroń

wykonywanie prac budowlanychWymagania inne: Oferta skierowana do osób bezrobotnych zamieszkujących tereny wiejskie w ramach Rezerwy Ministra "Równe szanse".

Lokalizacja: śląskie / Brenna

wykonywanie prac budowlanychWymagania inne: możliwość przyuczenia do zawoduOferta skierowana do osób bezrobotnych zamieszkujących tereny wiejskie w ramach Rezerwy...