title

Pomocniczy robotnik budowlany

Powiatowy Urząd Pracy w Będzinie
Miejsce pracy: Będzin
Numer: StPr/20/0987
OBOWIĄZKI:
Zgodny z wykonywanym stanowiskiem.Praca na zewnątrz, m.in w mrozie, deszczu, upale (różna warunki atmosferyczne). Praca na umowę zlecenie w godzinach od 7:00 do 15:00. Gotowość do pracy nocy w przypadku wystąpienia awarii.Miejsce wykonywania pracy Będzin oraz teren calej Polski.
WARUNKI PRACY:
Wymagania inne:

- Umiejętność tynkowania, murowania,- Mile widziana znajomość języka rosyjskiego,- Praca w towarzystwie osób z pochodzenia ukraińskiego,- Praca w stresie,- Praca w warunkach szkodliwych dla zdrowia,- Hałaśliwe miejsce pracy,- Konieczność pracy fizycznej,- Bardzo dobra kondycja i dobre warunki zdrowotne - wskazane,- Zdolności perswazyjne

Miejsce pracy:

Będzin

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 2 720 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Będzinie